RM80.pl - forum muzyczne
RM80.pl jest stroną promującą muzykę lat 80 w ramach której dostępne jest forum dyskusyjne jak i radio internetowe grające muzykę lat 80 w tym italo disco, pop, rock, newm romantic muzyka polska. Posiadamy listę przebojów jak i wiele autorskich audycji.

Zloty i Imprezy RM80 - BALTIC PARTY 2020

Gusia - 2020-01-27, 21:21
Temat postu: BALTIC PARTY 2020
Stena Line Polska i Back to the Vinyl po raz kolejny zapraszają na coroczne wydarzenie Baltic Party, które odbędzie się 16 Maja 2020 na promie Stena Line podczas rejsu z Gdyni do Karlskrony🥳🌊🛳
Gwiazdy wieczoru Italo Disco - ✨🎤Eddy Huntington & Alan Cook✨🎤 Imprezę poprowadzi DJ Torro🎧
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Link do rezerwacji: https://www.stenaline.pl/...zne/balticparty :radocha: :radocha: :radocha:

ejtismen - 2020-01-28, 13:50
Temat postu: Re: BALTIC PARTY 2020
Gusia napisał/a:
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Link do rezerwacji: https://www.stenaline.pl/...zne/balticparty :radocha: :radocha: :radocha:

Zaproszenie przyjęte...w końcu!
Gusia, to posłanniczka/kurierka dobrych wieści!

Gusia...prezydentem!

Gusia - 2020-01-28, 21:43
Temat postu: Re: BALTIC PARTY 2020
ejtismen napisał/a:
Gusia napisał/a:
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Zaproszenie przyjęte...w końcu!
Gusia, to posłanniczka/kurierka dobrych wieści!

Gusia...prezydentem!

Cieszę się , że potrafię kogoś ucieszyć :hura:

Aventoy - 2020-02-06, 21:30

Też będę z ekipą, rezerwację już mam :)
ejtismen - 2020-03-12, 17:51

Dostałem dziś e-mail od Stena Line, jak zapewne większość z Was w sprawie korona wirusa i ewentualnej zmianie rezerwacji!
W dobie globalnej pandemii bo już nie epidemii, mocno sie zastanawiam nad wyjazdem na Baltic Party 2020?
W koło wszyscy raczej zwiastują coraz gorszą sytuację, a nie słyszę żadnych pozytywnych komentarzy, zapewnień fachowców!
Z reguły nie ulegam panice i zbiorowym hura optymizmie, ale są rzeczy ważne i ważniejsze, tutaj zdrowie i zdrowy rozsądek wskazane!
Ktoś wie ma jakieś info od organizatora, jak On sie na to wszystko zapatruje?
Proszę o info...

Gusia - 2020-03-12, 18:51

Co do Baltic Party niemam informacji aby impreza miała być odwołana albo przesunięta w czasie . Jeżeli tylko się czegoś dowiem na pewno będę informować
ejtismen - 2020-03-12, 19:00

Gusia napisał/a:
Co do Baltic Party niemam informacji aby impreza miała być odwołana albo przesunięta w czasie . Jeżeli tylko się czegoś dowiem na pewno będę informować

Gusia a może byś zadzwoniła do nich? Z Holandii, to są koszta, ja chyba do nich wyślę e-mail z zapytaniem.
Warto by zapytać u źródeł?

Gusia - 2020-03-12, 19:38

ejtismen napisał/a:
Gusia napisał/a:

Gusia a może byś zadzwoniła do nich? Z Holandii, to są koszta, ja chyba do nich wyślę e-mail z zapytaniem.
Warto by zapytać u źródeł?

Paweł wszystko pod kontrolą , pytałam u żrodełka

ejtismen - 2020-03-14, 17:19

A ja dzisiaj wysłałem e-mail do Stena Line z zapytaniem jak Oni widzą to wszystko, czy mają jakieś sygnały że artyści wystąpią i co w razie rezygnacji z uczestnictwa imprezy i do kiedy mam czas na rezygnację?
Póki co czekam na info! :mysli:

ejtismen - 2020-03-26, 11:27

Na stronie Stena Line jest wzmianka że Koncerty/imprezy są przełożone na luty 2021?
Ktoś może potwierdzić tę informację?

Nie ukrywam że bierność organizatorów w tej kwestii jest nie na miejscu/!

Gusia - 2020-03-26, 21:19

Data majowa , nieaktualna , ale są szanse że impreza odbędzie się w póżniejszym terminie :)
Wkrótce więcej informacji

ejtismen - 2020-03-26, 22:07

Gusia napisał/a:
(...) są szanse że impreza odbędzie się w pózniejszym terminie :)

W którym roku?
Bo jeśli, to w tym, to niestety beze mnie. Już teraz muszę anulować urlop majowy, a we wrześniu chciałbym pojechać gdzieś na wakacje odpocząć!
Czyli czarny scenariusz się sprawdził? Co Nas jeszcze czeka w niedalekiej przyszłości? :mysli:

ejtismen - 2020-04-08, 10:50

Stena Line odpisała i myślę że każdy z Was uczestników dostał informację na e-maila!?

Nowy termin Baltic Party – 19.09.20

Drogi Uczestniku Baltic Party 2020!
Chcemy Cię poinformować, że ze względu na sytuację na świecie zmieniliśmy termin Baltic Party 2020, które pierwotnie miało się odbyć 16.05.2020. Nowy termin Baltic Party to 19.09.2020. Gwiazdami imprezy będą: Eddie Huntington i Kristian Conde.

Gusia - 2020-04-08, 18:04

‼️🥳🛳Nowy termin Baltic Party – 19.09.2020‼️🥳🛳

Drogi Uczestniku Baltic Party 2020!
Chcemy Cię poinformować, że ze względu na sytuację na świecie zmieniliśmy termin Baltic Party 2020, które pierwotnie miało się odbyć 16.05.2020 - na jesień. Nowy termin Baltic Party to 19.09.2020. Niestety Alan Cook w tym terminie nie może przybyć, więc znaleźliśmy za niego zastępstwo. Gwiazdami imprezy będą:

✨🔥 Eddie Huntington i Kristian Conde✨🔥

Szczegóły znajdziecie pod tym linkiem:
https://www.stenaline.pl/...fcOTm_4SBuoCaRg

Jeżeli nowy termin Baltic Party 19.09.2020 Ci pasuje – nie musisz nic robić. Stena Line jest w trakcie przekładania wszystkich rezerwacji na nowy termin. W ciągu kilku dni otrzymasz potwierdzenie rezerwacji.

Jeżeli jednak nie jesteś w stanie pojechać z nami na Baltic Party 19.09.2020, możesz przekształcić rezerwację w bilet otwarty. Zmiany biletu otwartego na konkretną nową rezerwację należy dokonać do 30.11.2020, a w podróż możesz wyjechać w roku 2020 lub 2021. Przy zmianie biletu otwartego na nową rezerwację nie zostanie naliczona opłata za zmianę, a pełna wartość dotychczasowego biletu zostanie zaliczona na poczet nowej podróży. Jeśli wybrana nowa podróż ma wyższą cenę, należy dokonać dopłaty wynikającej z różnicy cen.

Jeżeli jednak nie możesz z nami popłynąć ani 19.09.2020 ani później, anuluj rezerwację. Pełen zwrot otrzymasz na konto w ciągu maksymalnie 180 dni. Do anulowania rezerwacji przez Internet potrzebujesz numeru rezerwacji oraz e-maila, który był wykorzystany przy dokonywaniu tej rezerwacji.

Gusia - 2020-05-30, 18:10

Kochani do Baltic Party 2020 pozostało już tylko 112 dni , miejmy nadzieję i trzymamy kciuki że tym razem się wszystko uda :)

ejtismen - 2020-07-24, 08:48

Gusia napisał/a:
Kochani do Baltic Party 2020 pozostało już tylko 112 dni , miejmy nadzieję i trzymamy kciuki że tym razem się wszystko uda :)

Jestem trochę zaskoczony biernością organizatorów, Do imprezy coraz mniej czasu, a z ich strony żadnego info, cisza jak makiem zasiał? Pandemia w Polsce się już skończyła wszędzie już jest tzw. high-life?
Z doniesień prasowych bynajmniej u mnie w Holandii, dowiaduje się że Szwecja jest w gronie krajów podwyższonego ryzyka jeśli chodzi o covid 19!
Impreza jest zamknięta, pomieszczenie nie jest w wielkości boiska sportowego? Osób na tym koncercie też nie będzie 50?
Nic organizator nie pisze/informuje na swojej stronie, tym bardziej że grono osób będzie jechać z dalekich zakątków kraju i świata?
Ja wolałbym wiedzieć ciut wcześniej czego się mogę spodziewać i co mnie czeka?
A mówią że klient Nasz pan??? :uoee:

Gusia - 2020-08-18, 15:02

Najświeższe informacje ze strony Stena Line Polska :

Drogi Uczestniku Baltic Party!

Chcemy Cię poinformować, że ze względu na sytuację epidemiczną jesteśmy zmuszeni zmienić termin Baltic Party z 19.09.2020 na jesień przyszłego roku. Nowy termin Baltic Party to 18.09.2021. Gwiazdami imprezy będą Eddie Huntington i Kristian Conde. Kliknij i dowiedz się więcej o programie: https://www.stenaline.pl/...zne/balticparty

👉 CHCĘ JECHAĆ 18.09.2021
Jeżeli nowy termin Baltic Party 18.09.2021 Ci pasuje – nie musisz nic robić. Jesteśmy w trakcie przekładania wszystkich rezerwacji na nowy termin. W ciągu kilku dni otrzymasz od nas potwierdzenie rezerwacji.

👉 CHCĘ ANULOWAĆ
Jeżeli jednak nie możesz lub nie chcesz z nami popłynąć 18.09.2021, anuluj rezerwację. Pełen zwrot otrzymasz w takiej formie w jakiej dokonano zapłaty (na konto lub kartę). Do anulowania rezerwacji przez Internet potrzebujesz numeru rezerwacji oraz adresu e-mail, który był wykorzystany przy dokonywaniu tej rezerwacji. Rezerwację możesz anulować najpóźniej na 2 tygodnie przed rejsem. Niestawienie się do odprawy skutkuje brakiem zwrotu kosztów.

Przepraszamy za niedogodności i liczymy na spotkanie za rok. Dziękujemy za wybór Stena Line i mamy nadzieję gościć Cię na pokładzie!

Więc kochani co się odwlecze to nie uciecze , widzimy sie za 365 dni :lol:

ejtismen - 2020-08-18, 16:15

Gusia napisał/a:
Więc kochani co się odwlecze to nie uciecze , widzimy sie za 365 dni :lol:

Jak dożyjemy... i krew Nas wszystkich nie zaleje na to wszystko co się wokół dzieje!
Ja póki co anulowałem rezerwację, nie wiem co się wydarzy za kilka dni, a mam czekać ponad rok?
Kto mi zagwarantuje że będą ci sami artyści/wykonawcy... nikt nic nie wie! Termin wrześniowy też mi kompletnie nie pasuje... trudno.
Pozdrawiam, może będzie okazja się z Wami spotkać przy innej okazji? :milczek:

Gusia - 2020-08-23, 18:11

To teraz nic tylko mocno trzymać kciuki , aby za rok nic nie pokrzyżowało planów :cwaniak: :ok: