RM80
Nick Letizia - Baby Blue (Dance Version)

Głosuj na Dance ListęGłosuj na Goršcš 10Głosuj na Złotš Listę

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Top80 Baltic Party 2015
Autor Wiadomość
Arti 

Zaproszone osoby: 12

Wysłany: 2015-02-11, 17:53   Top80 Baltic Party 2015
Drodzy słuchacze i forumowicze.. nasze radio ma przyjemność zaprosić Was jako patron medialny imprezy na..

TOP80 Baltic Party

25 kwietnia tego roku odbędzie się czwarta edycja imprezy.

Podczas całodobowego rejsu promu Stena Line na trasie Gdynia-Karlskrona-Gdynia.

Gwiazdą wieczoru będzie:

Brian Ice

którego bywalcy dyskotek lat 80tych doskonale pamiętają z piosenki "Talking to the night".
Towarzyszyć mu będą gwiazdy z Hiszpanii:
Lenroy
znany z lat 80tych z piosenki "Ciao Ciao Gigolo" oraz
Mode One
przedstawiciel nowej generacji Italo Disco, gratka dla fanów brzmienia Modern Talking.

Poprzednie imprezy przeszły już do legendy - tak wśród uczestników jak i artystów.
Dlaczego?
Przyjedź i sam sprawdź, bo warto.

Zapraszamy!

organizatorzy: Gabik & NetManiak (Top80.pl) oraz Stena Line (stenaline.pl)
oraz patron medialny: RM80.PL

Ceny zaczynają się od 139* zł (miejsce w kabinie 4 osobowej + lunch o 12:30).
* do ceny należy doliczyć dopłatę ekologiczną SECA (6 zł / os dorosła)

Polecamy bufet kolacyjny w formie szwedzkiego stołu, m.in. z owocami morza , winem i piwem w cenie 75 zł, oraz Spa za 50 zł.
Na promie są bary, restauracje, kasyna. Jest także dobrze zaopatrzony sklep wolnocłowy. Na pokład można też wnieść własne alkohole, napoje, żywność.
Nie zapomnijcie wziąć dokumentów uprawniających do przekroczenia granicy (dowód osobisty lub paszport)!

Szczegółowych informacji udziela oraz sprzedaż biletów prowadzi Stena Line:
link: http://www.stenaline.pl/d...ystyczne/top-80

Zapraszamy na profil wydarzenia na facebook, zaznaczcie że jedziecie i sprawdźcie kto z Waszych znajomych będzie.
https://www.facebook.com/events/379838368856519/

Wyróżnienia: :: :: :: :: ::

ejtismen 

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2015-02-12, 20:45   
Nie ukrywam że, to kusząca propozycja...dawno się nie bujałem po falach Bałtyku i do tego Brian Ice...

Gusia 

Zaproszone osoby: 17

Wysłany: 2015-02-12, 21:13   
ejtismen napisał/a:
Nie ukrywam że, to kusząca propozycja...dawno się nie bujałem po falach Bałtyku i do tego Brian Ice...

Bardzo kusząca ;) Ja miałam nadzieje że mnie sie uda w tym roku pobujać po Bałtyku ale póki co wszystko sie posypało i nie idzie po mojej myśli :( wiec raczej ten rok znów klapa :bezradny:

karmello 

Wysłany: 2015-02-16, 20:15   
Mnie zachęcać nie trzeba od roku szlifuję swoją perłę w kolejny rejs na przeciw wiatru, falom i przeciwnością losu :radocha: :radocha: :radocha: :radocha:
Zapraszam pozostałych ma pewno nie będziecie żałować :lol: :lol: :lol:
  :: :: ::

Gusia 

Wysłany: 2015-02-16, 21:26   
Karmellku widzisz wczesniej pisałam ze niedam rady ale jakies sprzyjajace wiatry do mnie ida i wszystko wskazuje na to że i ja przybęde :lol:

Arti 

Zaproszone osoby: 12

Wysłany: 2015-02-16, 22:23   
Jak się uda.. to będę :) Chęci są ogromne... a mając w pamięci edycję z zeszłego roku to była to Mega-Przygoda :ok:

Daisy 

Zaproszone osoby: 15

Wysłany: 2015-02-16, 22:29   
Arti napisał/a:
Jak się uda.. to będę Chęci są ogromne... a mając w pamięci edycję z zeszłego roku to była to Mega-Przygoda

To prawda cudowne przezycie :) ja tez moze sie wybiore ale nie obiecuje :)

Wyróżnienia: :: :: :: ::

Gabik 
Vip
Music - My Passion

Wysłany: 2015-02-18, 07:34   
O jak miło widzieć wasze entuzjastyczne podejscie i zadowolone minki :radocha: :lol:
Będzie nam niezmierne miło ponownie się z Wami spotkać na środku Bałtyku u boku gwiazd i wielu wspaniałych fanów muzyki lat 80-tych, mam już przyjemne ciarki na samą myśl :] Ufff....Nie mogę się doczekać tej chwili...ale to zleci...już lecimy z górki :rotfl:
Liczę na szerszy udział EREMKÓW, chce Was poznać LIVE i zachęcić...bo naprawdę WARTO :prosi: Ceny są serio dostępne jak nigdy dotąd :szok: 139 zł....to wydajemy przeważnie na pierwszych lepszych zakupach w ..Biedronce :P :lol:
Tych wspomnień które Wam dajemy nie odbierze Wam NIKT i nie zapłacicie za nie kartą :nerwus: Ci co już byli to to wiedzą :) Być na FALI to jest to :ok:

Dziękuję naszemu wspaniałemu Partonowi Medialnemu RM80 za całą akcję reklamową :brawo: Bez Was wszystko nie wyglądało by tak pięknie, że oczków nie mogę oderwać od plakatów, banerów strony Stena Line :szok: Mozemy być dumni i usatysfakcjonowani myślę, Arti....dobra robota :buzki: :sliwowica:

Świętować będziemy już wkrótce...rezerwujcie kto może bo miejsca szybko uciekają, a nie chcę aby zaistniała sytuacja, że dla kogoś z nas zabraknie miejsc... :omatko:

Organizatorzy i Gwiazdy szykują pewne ciekawe nieprzewidywalne niespodzianki na promie, a co to będzie....zobaczycie na miejscu :P

:lol:

AHOJ- Gabik :buziak: :muza:

Wyróżnienia:

ejtismen 

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2015-02-18, 20:20   
Mam pytanie...bilety kupujemy we własnym zakresie, czy jest to jakiś zorganizowany wyjazd? Dawno nie brałem udziału w takim party więc, kto wie może się sporo zmieniło w tej kwesti?
dzięki

Gusia 

Wysłany: 2015-02-18, 22:19   
ejtismen napisał/a:
Mam pytanie...bilety kupujemy we własnym zakresie, czy jest to jakiś zorganizowany wyjazd? Dawno nie brałem udziału w takim party więc, kto wie może się sporo zmieniło w tej kwesti?
dzięki

Z tego co ja wiem to każdy we własnym zakresie ;)

A jest również mozliwosc zarezerwowanie biletów na rejs za posrednictwem biura podróży RAINBOW TOURS :) z tym ze biuro pobiera dodatkowo 20zł za rezerwację :)

Daisy 

Zaproszone osoby: 15

Wysłany: 2015-03-11, 17:37   
Witam szukam jedna osobe do 4osobowej kabiny jesli ktos sie wybiera na rejs a nie moze znalezc osoby to prosze o kontakt ze mna :)

Wyróżnienia: :: :: :: ::

Motylek 

Zaproszone osoby: 16

Wysłany: 2015-04-30, 19:29   
Krótkie migawki z koncertów gwiazd, dostępne dzięki Julio Delgado, hiszpańskiego DJ który pogrywał na disco... :)

Wyróżnienia: :: :: :: :: :: ::

WolinZet 

Wysłany: 2015-05-02, 19:26   
Serdeczne Podziękowania dla Was "Kochani" Szaleni imprezowicze , fani ponadczasowej muzyki naszej młodości
Dziękuje Wam za to że byliście i tak cudnie bawiliście się na parkiecie.To Wy tknęliście ducha lat osiemdziesiątych w bezduszne deski parkietu i to Wasza obecność sprawiła niebywałą atmosferę
Wszystkim razem i każdemu z osobna ślę serdeczne pozdrowienia i mam nadzieje że to nie ostatnia taka wspólna impreza

DZIĘKUJĘ

Gusia 

Wysłany: 2015-05-15, 20:27   
Proszę można powspominać a ci co na rejsie nie byli niech zobaczą co ich omineło i może zachęci ich do wypłynięcia za rok ;)

https://youtu.be/u051_ZDZGpU

Gabik 
Vip
Music - My Passion

Wysłany: 2015-05-26, 17:13   
Kochani moi RM- kowicze :] Ja dopiero doszłam do siebie po wszytskim :D i tutaj..na Waszą witrynkę aby Wam w końcu, co byli na Baltic Party 2015 PODZIĘKOWAĆ :kwiatek: z całego serducha mego :zabujana: Że byliście, że nadaliście temu wydarzeniu wspanialej atmosfery :radocha: , za wspaniałą zabawę, emocje jakie były podczas koncertu....trudno mi wyrazic w słowach , to co czulam patrząc na was wszystkich szalejących jak w ekstazie :lol: Widok bezcenny :szok: Jesteście niesamowici :* Takie wrazenia tyko na Morzu Bałtyckim ze Stena Line i TOP80 :rotfl: Dziękuję za mega promocję po imprezie, za tyle milych słów i komentarzy, to bardzo cenne i motywujace dla nas :]

Szczegolne podziekowania dla Adminów Artiego i Motylka za przeogromną pomoc logistyczną i opiekę nad naszymi gwiazdami i gośćmi z Włoch i Hiszpanii, za tłumaczenia językowe z hiszpańskiego :P Było to dla nas bardzo ważne, bo wyzwanie było wielkie uff , ale daliśmy wszyscy wspołem radę i wszyscy sa zadowoleni- co najwazniejsze :radocha: :omatko: Thank You A za całą oprawę graficzną, plakaty banery, totalny niski ukłon dla Artura, za Twą cierpliwosć, do moich marudzeń haha, ale dopięte było wszystko na cacy, wielki szacun :hura: :lol:

Mam wielka nadzieję, ze spotkamy sie za rok, powiem w sekrecie ze już sa plany i wstępne rezerwacje na Batic Party 2016 !!! :radocha: :] Zatem, zeby nie było ze cos za późno mowie czy piszę, można sie powoli znowu nastawiać, oszczedzać itd :lol: :rotfl: i spotkamy się w jeszcze wiekszym gronie, bylo by jeszcze milej :)

Z morskim pozdrowieniem i do zobaczyska za rok - ahoj!!!

GABIK

Wyróżnienia:

Odpowiedz do tematu