RM80
JOE DASSIN - A Toi

Głosuj na Dance ListęGłosuj na Goršcš 10Głosuj na Złotš Listę

Ogłoszenie 
(MP3 @ 256 kbps, 44.1 kHz)

Poprzedni temat «» Następny temat
BALTIC PARTY 2020
Autor Wiadomość
ejtismen 
ejtismen

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2020-07-24, 08:48   
Gusia napisał/a:
Kochani do Baltic Party 2020 pozostało już tylko 112 dni , miejmy nadzieję i trzymamy kciuki że tym razem się wszystko uda :)

Jestem trochę zaskoczony biernością organizatorów, Do imprezy coraz mniej czasu, a z ich strony żadnego info, cisza jak makiem zasiał? Pandemia w Polsce się już skończyła wszędzie już jest tzw. high-life?
Z doniesień prasowych bynajmniej u mnie w Holandii, dowiaduje się że Szwecja jest w gronie krajów podwyższonego ryzyka jeśli chodzi o covid 19!
Impreza jest zamknięta, pomieszczenie nie jest w wielkości boiska sportowego? Osób na tym koncercie też nie będzie 50?
Nic organizator nie pisze/informuje na swojej stronie, tym bardziej że grono osób będzie jechać z dalekich zakątków kraju i świata?
Ja wolałbym wiedzieć ciut wcześniej czego się mogę spodziewać i co mnie czeka?
A mówią że klient Nasz pan??? :uoee:

Gusia 

Zaproszone osoby: 21

Wysłany: 2020-08-18, 15:02   
Najświeższe informacje ze strony Stena Line Polska :

Drogi Uczestniku Baltic Party!

Chcemy Cię poinformować, że ze względu na sytuację epidemiczną jesteśmy zmuszeni zmienić termin Baltic Party z 19.09.2020 na jesień przyszłego roku. Nowy termin Baltic Party to 18.09.2021. Gwiazdami imprezy będą Eddie Huntington i Kristian Conde. Kliknij i dowiedz się więcej o programie: https://www.stenaline.pl/...zne/balticparty

👉 CHCĘ JECHAĆ 18.09.2021
Jeżeli nowy termin Baltic Party 18.09.2021 Ci pasuje – nie musisz nic robić. Jesteśmy w trakcie przekładania wszystkich rezerwacji na nowy termin. W ciągu kilku dni otrzymasz od nas potwierdzenie rezerwacji.

👉 CHCĘ ANULOWAĆ
Jeżeli jednak nie możesz lub nie chcesz z nami popłynąć 18.09.2021, anuluj rezerwację. Pełen zwrot otrzymasz w takiej formie w jakiej dokonano zapłaty (na konto lub kartę). Do anulowania rezerwacji przez Internet potrzebujesz numeru rezerwacji oraz adresu e-mail, który był wykorzystany przy dokonywaniu tej rezerwacji. Rezerwację możesz anulować najpóźniej na 2 tygodnie przed rejsem. Niestawienie się do odprawy skutkuje brakiem zwrotu kosztów.

Przepraszamy za niedogodności i liczymy na spotkanie za rok. Dziękujemy za wybór Stena Line i mamy nadzieję gościć Cię na pokładzie!

Więc kochani co się odwlecze to nie uciecze , widzimy sie za 365 dni :lol:

Wyróżnienia: :: :: :: :: ::

ejtismen 
ejtismen

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2020-08-18, 16:15   
Gusia napisał/a:
Więc kochani co się odwlecze to nie uciecze , widzimy sie za 365 dni :lol:

Jak dożyjemy... i krew Nas wszystkich nie zaleje na to wszystko co się wokół dzieje!
Ja póki co anulowałem rezerwację, nie wiem co się wydarzy za kilka dni, a mam czekać ponad rok?
Kto mi zagwarantuje że będą ci sami artyści/wykonawcy... nikt nic nie wie! Termin wrześniowy też mi kompletnie nie pasuje... trudno.
Pozdrawiam, może będzie okazja się z Wami spotkać przy innej okazji? :milczek:

Gusia 

Zaproszone osoby: 21

Wysłany: 2020-08-23, 18:11   

To teraz nic tylko mocno trzymać kciuki , aby za rok nic nie pokrzyżowało planów :cwaniak: :ok:

Wyróżnienia: :: :: :: :: ::

Odpowiedz do tematu