RM80
R. Bais - Take The Love (Club Mix)

Głosuj na Dance ListęGłosuj na Goršcš 10Głosuj na Złotš Listę

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ejtismen
2015-11-24, 14:44
Andrzejki w klimacie lat 80'
Autor Wiadomość
Michal35452 

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2012-11-06, 16:39   Andrzejki w klimacie lat 80'
Czy wybiera się ktoś może 24.11.2012 do Ergoareny Gdańsk & Sopot.
Bo ja tak :radocha:

Wyróżnienia:

Tomex 

Wysłany: 2012-11-08, 10:26   
Niestety nie jest mi dane być na tej imprezie. Ale to dobrze Michał, że będziesz reprezentował nasze radio. Liczymy na relację z koncertu i Twoje wrażenia w tym temacie oraz kilka fotek zarzuconych do albumu http://rm80.pl/album_cat.php?cat_id=37.
Info o koncercie tutaj http://rm80.pl/viewtopic.php?t=8426

Wyróżnienia: :: :: :: ::

Aneta 
SANDRA

Wysłany: 2012-11-08, 13:45   
No kurde nie po drodze :rotfl:
Ale mam nadzieje że Nam zdasz obfitą w foty relację :) :sandra: :nuci:

Wyróżnienia: :: :: ::

Michal35452 

Wysłany: 2012-11-08, 15:03   
Postaram się :ok:

Wyróżnienia:

Linda Bell 

Wysłany: 2012-11-13, 21:53   
Ja też się wybieram.

Angebora 
Angebora

Zaproszone osoby: 5

Wysłany: 2012-11-13, 22:23   
W Poznaniu ta sama impreza...ale także Thomas Anders 1 grudnia,wcześniej w Krakowie i Wrocławiu,pózniej w Warszawie...chyba się skuszę:)

Michal35452 

Wysłany: 2012-11-27, 00:16   
Już ochłonąłem więc mogę co nieco napisać o koncercie.
Zdjęcia wrzuciłem tu: http://rm80.pl/album_cat.php?cat_id=37
Na początek ogólnie.
Koncert planowany był na godz 20.00. Ergo Arena miała być otwarta od 19.00 no i ja aby ominąć korki i tłok tuż przed koncertem udałem się o 19 tej a tu co?
Drzwi zamknięte, kolejka przed wejściem a na dworze kilka stopni Celsjusza :[ . Otwarto nam o 19.20.
Następne pół godziny przed wejściem bezpośrednio na halę :uoee:
Koncert rozpoczął się z 15-to minutowym opóźnieniem. To jeszcze można zrozumieć.
Czytałem przed wyjazdem opinie na temat Ergo Areny, obsługi podczas imprez i innych takich tam. Ludzie nie byli zadowoleni(w większości, a to że akustyka zła, przy wyjeździe nie ma parkingowych, mało otwartych wyjść) no ale pomyślałem czepiają się. A tu niespodzianka - sprawdziło się. Ale najgorsze dopiero miało nadejść. :stres:

Pierwsze nuty od Papa D i... wielki łomot. Ta hala nie nadaje się do koncertów. Bas odbija się od betonowych ścian i błąka się po sali co chwilę trafiając do uszu słuchacza z różnych stron.

Papa D wypadł nieźle. Zagrali najlepsze kawałki: "Pocztówka z wakacji", ,,Panorama Tatr", ,,Ocean wspomnień", ,,Kamikadze wróć" czy "Gdzie jest Ola". Wykonali także utwór z repertuaru Laid Back - Sunshine reggae. Nie jestem zbytnim fanem zespołu tak że dla mnie ,,mogło być".

Sheyla Bonnick z Boney M. Z tego co wyczytałem to ta pani wiele wspólnego z Boney M nie miała no i koncert właśnie to pokazał. Muzyka z playbacku i ,,śpiewy" trzech pań i jednego pana nie zawsze zgrywające się z podkładem. Nie wiem czy osoby które zapraszały ten zespół wiedziały na co ich stać. Piękne przeboje Boney M z przed lat zostały zp..... . Ale ja wykorzystałem ten czas na zwiedzanie Ergo Areny :)

Wreszcie wyszła Sandra i w końcu zatarły się moje złe odczucia :ok: Gdy Pani wbiegała na scenę poślizgnęła się i upadła tuż przy mikrofonie(niestety zdjęcia tego momentu nie udało mi się zrobić :] )ale na szczęście nic się nie stało. Były wielkie przeboje( ,,In The Heat Of The Night" , ,,Hi! Hi! Hi!", ,,Little Girl" , ,,Stop For A Minute" , ,,Hiroshima" i wiele innych) oraz utwory z ostatniej płyty i na zakończenie ,,Maria Magdalena". Szkoda tylko że Sandra zbytnio nie starała się ukryć że śpiewa z playbecku. Kilka razy po prostu zbyt późno podniosła mikrofon do ust :) .

Najlepsze zawsze na końcu. Samantha Fox zrobiła na mnie największe wrażenie. Stało się tak jak zapowiadał konferansjer - dała show :radocha: Ruszała się na scenie niczym nastolatka :lol: . Było: I Surrender (To The Spirit Of The Night), True Devotion, Call me(z rep Blondie), La isla bonita( z rep Madonny), I Only Wanna Be With You, The secret i wiele innych , no i na zakończenie Touch me :ok: . Szkoda tylko że większość widzów nie dotrwała do końca koncertu. Ale nie wiedzą co stracili a stracili bardzo dużo.

Podsumowując stwierdzam że występy Sandry i Samanthy Fox usatysfakcjonowały mnie w 100%. Jako że byłem kierowcą Nie byłem w czasie koncertu pod wpływem żadnych środków dopingujących i napoi wyskokowych :) tak że opinia moja jest w miarę obiektywna :mysli: . Może panowie organizatorzy pomyślą nad poprawą akustyki w hali bo chętnych na koncerty w przyszłości może kiedyś zabraknąć. Ja jednak dam sobie szanse i na następny koncert z lat 80-tych raczej przyjadę ( marzec 2013)

Wyróżnienia:

Michal35452 

Wysłany: 2012-11-27, 00:19   
Uff. Ale się rozpisałem. Mam nadzieję że ktoś przeczyta :)

Wyróżnienia:

Aneta 
SANDRA

Wysłany: 2012-11-27, 08:05   
Przeczyta luzik Super relacja :ok: ......... odnośnie Bony M to muszę Ci powiedzieć że byliśmy z ekipą RM80 na koncercie w czerwcu we Wrocławiu gdzie byli też Lou Bega , Savage , CCCatch no i oczywiście :sandra: i przy ich przebojach rozruszała się cała Hala Stulecia , zagrali bosko , Sandra jako GWIAZDA koncertu wystąpiła na samym końcu i Ci powiem że już siły skakać nie miałam ...... a nasz balkonik bawiących się przedstawicielek RM80 widoczny był z daleka :D Ojjjj było bosko :lol: :radocha:

Wyróżnienia: :: :: ::

Tomex 

Wysłany: 2012-11-27, 09:37   
dziękuję Michał za relację i fotki :ok:

Angebora 
Angebora

Zaproszone osoby: 5

Wysłany: 2012-11-27, 18:25   
Zrelacjonowane szczegółowo :ok: Ta sama ekipa była w piątek 23 listopada w poznańskiej Arenie i podobno zabawa była przednia.Nie przywiodła tłumów,a Samantha Fox podobno najlepiej rozbawiła towarzystwo.Artystka przeciągnęła koncert do 00,30(zaczął się 20,30).Nic więcej na ten temat nie dodam,bo nie miałam przyjemności tam być :)
Natomiast już w sobotę będę miałą przyjemność zobaczyć Thomasa Andersa i Modern Talking bend.Tu będę mogła co nieco wiecej powiedzieć... :hoho: :hoho: :hoho:

Linda Bell 

Wysłany: 2012-11-27, 19:35   
Narażę się fanom Sandry, ale jej występ jak dla mnie był najgorszy. Za to Samantha...Co ta kobieta bierze? Oczywiście pytanie zadane z przymrużeniem oka. Sammy to po prostu wulkan. Cały czas w ruchu, rewelacyjna kondycja. I naprawdę świetny głos.
Ogólnie cały koncert dobry choć do rewelacji troszkę mu brakowało. Mam wrażenie, że Hitparada była jednak lepsza. No i nagłośnienie...porażka a stałam w tym samym miejscu co na Hitparadzie.

Michal35452 

Wysłany: 2012-11-27, 21:05   
To znaczy w jakim miejscu? :]

Wyróżnienia:

Linda Bell 

Wysłany: 2012-11-28, 10:16   
Lewa strona, przy barierce, blisko tego wybiegu czy jak to się nazywa.

Odpowiedz do tematu